ابعاد بلوک سقفی سفال 50*20*25 ده سانتی

شما برای ساخت سقفی محکم و ضد آب و در عین حال زیبا نیاز به بلوک سقفی سفالی دارید و بهترین اندازه بلوک سقفی سفالی را در بازار در اندازه های 50*20*25 ده سانتی می توانید پیدا کنید و تعداد مراکز فروش این نوع سفال در تمام شهر ها موجود است یا شما می توانید با مراجعه به تولیدی آن این در اندازه های متفاوت بلوک های سقفی سفالی سفارش دهید.

ابعاد بلوک سقفی

برای اینکه شما بتوانید اندازه نیازتان از خرید بلوک سقفی را محاسبه کنید باید ابعاد سقف را تقسیم بر ابعاد بلوک سقفی کنید البته اینکه بخواهید آن را در چند لایه بسازید مهم است زیرا لایه های زیاد هزینه بیشتر و امنیت بالا تری را به همراه خواهد داشت و این امر بستگی به نظر کارشناس و مشتری دارد تا بخواهد برای امنیت بیشتر هزینه بیشتری را متحمل شود یا خیر.

قیمت بلوک سقفی سفال 50*20*25

ساخت یک سازه همیشه نیاز به تخصص داشته است و هر کسی نمی تواند به سادگی از ساخت آن بر آید با توجه به قیمت بلوک سقفی سفال 50*20*25 که امروزه روی هزینه های ساخت تاثیر بسیاری دارد و نمی توان نسبت به آن بی توجه بود شما سعی کنید با برنامه ریزی دقیق و با توجه به هزینه های روز بازار سازه را پیش ببرید زیرا این کار به سادگی جبران پذیر نیست و برای جبران هر اشتباه هزینه سنگینی برای مالک خواهد داشت.

بلوک سقفی ده سانتی

در بازار ایران انواع بلوک ها در اندازه ها و اشکال مختلف توسط تولیدکنندگان عرضه می شود ولی یکی از تولیدات آنها که به نام بلوک سقفی ده سانتی مهندسان آن را میشناسند جزوء بلوک های بوده که هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت قابل قبول است و شما می توانید با حداقل استاندارد های موجود از آن بهره ببرید.

بلوک سقفی ده سانتی

بلوک سقفی  40 30سانتی

اگر شما برای ساخت سازه نیاز به یک سفال ارزان قیمت دارید که بتواند الویت های یک سازه  را برای شما محیا کنید بلوک سقفی  40 30سانتی برای شما این کار را انجام می دهد البته باید توجه داشته باشید که این نوع سفال برای سازه های سنگین مناسب نیست و شما باید به دنبال سفال های بزرگ تر و محکم تری برای سازه های سنگین باشید.

بلوک سقفی 60*50 60*40 40*40 60*30

شما برای ساخت خانه های ویلایی و مغازه هایی با ارتفاع کم میتوانید از بلوک سقفی در اندازه های 60*50 60*40 40*40 60*30 استفاده کنید و از قیمت و امنیت مناسب آن بهره ببرید زیرا مناسب ترین سفال های سقفی برای این سازه ها در این ابعاد به طور معمول عرضه می شوند و شما نیازی نیست هزینه های سنگین تری را متحمل شوید.

بلوک سقفی 80*70 80*60 60*60 50*50

شایان ذکر است که برای سازه هایی همچون فروشگاه های بزرگ، کارخانه ها، مجموعه هایی با ظرفیت نفرات بالا، مراکز تجاری و غیره  از بلوک سقفی در ابعاد 80*70 80*60  60*60 50*50 مورد استفاده قرار میگیرد تا بتواند از امنیت بالاتری برخوردار باشد و وزن های بالاتری را تحمل کنند همچنین در هنگام زلزله و بلاهای طبیعی استحکام بالاتری داشته باشد.

بلوک سقفی 80*70 80*60 60*60 50*50

بلوک سقفی  40-50-60-65

اکثر مهندسین که سازه ها را طراحی می کنند برای خانه هایی با سایز استاندارد فاکتوری مشابه بلوک سقفی65-60-50-40 متری را در میان بقیه مواد لازم جهت ساخته خانه تهیه می کنند و در بین مهندسین امری رایج است.

بلوک سقفی 65

سقف یکی از مهم ترین اجزای خانه است که به سختی ساخته می شود و تمرکز زیادی برای ساخت آن صرف می شود از قبیل سیمان، ایزوگام، میله همچنان به طور متوسط  روزانه 6  تا 8  تن بلوک سقفی تولید می شود و این آمار بالا نشانگر اهمیت بالای آن است.

ضخامت بلوک سقفی

برای اینکه شما امنیت سقف سازه را بالا بسازید نیاز دارید که ضخامت بلوک سقفی را فاکتور کنید زیرا اندازه آن بر روی مقاومت و چیدن هر لایه آن باعث غیر نفوذ بودن سقف شما خواهد شد. بشر بعد از استفاده بلوک های سفالی در انواع سازه های خود پیشرفت زیادی کرد و همچنین در ساخت انواع خانه ها، کارخانه، مسجد، پاساژ و غیره سرعت بخشید و همچنین امنیت آن را بسیار بالا برد در عین حال زیبایی آنها روز به روز افزایش پیدا کرد و در اندازه ها و اشکال بسیاری ساخته شد.

طول بلوک سقفی

سازه های بلوکی همراه با سیمان بسیار از مقاومت بالایی برخوردار هستند و همچنین طول بلوک های سقفی تاثیر بالایی بر میزان استفاده از بلوک دارد.

طول بلوک سقفی

عرض بلوک سقفی

اگر شما بخواهید سقفی غیر قابل نفوذ از عوامل بیرونی داشته باشید توجه کنید که بلوک های سقفی با اندازه های طول و عرض مشابه بگیرید تا دقیق تر در کنار هم قرار بگیرند و همان طور که مشخص است تعداد بیشتری از انسان ها از این نوع سازه ها استفاده میکنند.

طول و عرض بلوک سقفی

سازه های بشر روز به روز در حال تغییر و پیشرفت هستند و در برخی موارد امنیت بالاتری را برای سازه اعمال می کند و در بعضی موارد زیبایی را و اما بلوک سقفی با توجه به طول و عرضی که دارد توانسته است دو عنصر امنیت و زیبایی را به سازه ببخشد. همچنین سقف هایی که از بلوک های سقفی سفالی برخوردارند امنیت بالا تری نسبت به حوادث طبیعی همچون زلزله، آفتاب، نفوذ آب، باد و خاک و حشرات موذی و غیره در امان باشد و همچنین عمر طولانی تر نسبت به سقف های چوبی و کاه گلی و سیمانی دارد.

شخصی که سقف را می سازد به کمک بلوک های سقفی کار تمیز تر و منظم تری را میتواند تحویل شما دهد البته با توجه به کیفیت های مختلف سقف بلوکی این امکان وجود دارد که سقف شما در برابر بالا های طبیعی همچون نفوذ آب و حشرات موذی در امان نباشد و این امکان با تولید بلوک سقفی بی کیفیت امکان پذیر است و متاسفانه این نوع بلوک سقفی نیز در بازار عرضه می شود و تفاوت ظاهری با بلوک سقفی با کیفیت ندارد اما در مصرف شما متوجه کیفیت پایین آن در تولید می شوید زیرا مواد اولیه ای که در بلوک به کار میرود باید خالص باشد و با وجود نا خالصی بلوک در برابر ضربه و آب و هوا مقاومت خود را از دست می دهد.

طول و عرض بلوک سقفی

مجموعه ما با سال تجربه در خط تولید بلوک های سقفی میتواند بهترین کیفیت بلوک را همراه با بهترین قیمت روز آن به بازار عرضه کند همچنین شما اگر قصد خرید بلوک سقفی را دارید می توانید با مراجعه به سایت ما با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما