مرکز پخش آجر سنتی گناباد

آجر سنتی گناباد را می توان در طرح های متنوعی از مرکز پخش معتبر تهیه کرد. آنها را با شکل عمده از سراسر کشور می شود به دست آورد. چنانچه مالک پروژه های ساختمانی بزرگ هستید یا کارتان تجارت مصالح می باشد، می توانید خیلی راحت انواع آجر را سفارش دهید. البته خرید آجر سنتی از طریق اینترنت نیز انجام شدنی است که ما در بخش های بعدی توضیح بیشتری خواهیم داد.مرکز پخش آجر سنتی گناباد

انواع آجر سنتی گناباد

انواع آجر سنتی گناباد تا چه اندازه آشنایی با انواع آجر سنتی گناباد دارید؟ آیا آجر آجر فشاری دانه ای را می شناسید؟ این محصولات یکی از بهترین ها به شمار می رود. آنان را کوره خشت پزی‌ گوناگونی به روش های قدیمی و با استفاده از مرغوب ترین‌ مواد اولیه می سازند. البته افراد ماهری در این حوزه نیز کار می کنند که بی تاثیر در کیفیت آجرها نمی باشند.

اما چنین مصالح ساختمانی که کاربردهای فراوانی در دیوار و کف سازی دارند، امروزه در مدل ها و نام های‌ مختلفی ارائه می گردند. مهمترین ها را می شود اینطور معرفی کرد:

  • آجر ماسه آهکی که بیشتر در پی ساختمان از آن کار می گیرند. این محصول مقاومت بالایی در برابر فشار دارد.
  • نوع سفال که ترکیب شده از خاک سفال بوده و رس می باشد. از انواع قدیمی بوده که به دلیل عایق بودن و وزن سبک مورد توجه قرار گرفته اند.
  • نمونه بتنی که از شن، سیمان، آب و ماسه تولید می شود. سایزهای این محصول گوناگون است.
  • خاکستر بادی هم نوع دیگری از آجر بوده که ترکیب یافته از خاکستر و آب است. آنها جذب آب کمتری داشته و استحکام شان‌ نیز عالی می باشد.

به هر صورت، این نوع از محصولات را می توان حتی در رنگ های زرد، قرمز، خاکستری و متمایل به قهوه ای تهیه کرد. آنها به صورت صاف و یکنواخت یا هم دارای مجراهای متعدد می باشند.

خرید فوق العاده آجر سنتی

خرید فوق العاده آجر سنتی آجر سنتی گناباد را می توان به شکل فوق العاده بسیار راحت تهیه کرد. این نوع کالا به دلیل داشتن تنوع زیاد و همینطور کیفیت بسیار خوبی که دارد، توانسته مشتریان گوناگونی در همه شهرهای کشور پیدا کند. ضمن این که برخی از بازرگانان حتی آن را به کشورهای همسایه هم صادر می نمایند.

استفاده از مواد اولیه مرغوب، به کارگیری از نیروهای متخصص و همینطور راه اندازی کوره های استاندارد، سبب شده تا بهترین نوع آجر در این بخش از کشورمان تولید گردد.

در اینجا می توان از اجر آجر گری مرودشت نامی برد که همانند آجر سنتی گناباد بسیار با کیفیت و همچنین ظاهری زیبا را با ساختمان می دهد.

البته اگر می خواهید با نرخ های مناسب، نوع مرغوب را راحت به دست آورید، می شود از طریق این مجموعه آنلاین اقدام نمایید. برای خرید عمده می شود که با فروشنده نیز مشورت کرده و هر نوع سوالی که دارید، با وی مطرح کنید.

1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما